6. Geleneksel “GELECEĞİ GÖREN DÜRBÜNÜM OLSA” Resim Yarışması Sonuçları

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖZEL NESİBE AYDIN OKULLARI

  1. GELENEKSEL “GELECEĞİ GÖREN DÜRBÜNÜM OLSA” RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
  1. ZEYNEP YANIK BALIKESİR
  2. EMRE DEMİR                 UŞAK
  3. MELİS ÖZTÜRK                 İZMİR
  4. ASRIN BELET                 İZMİR
  5. BEYZA YALÇIN                 SAKARYA
  6. ÇAĞLA EKİN ÖZER                 İZMİR
  7. ELVİN ASEL ŞENKAYA                 RİZE
  8. LAL NEVA ERDEM                 İSTANBUL
  9. EZE ZÜMRA ÇINGIL                 MARAŞ
  10. ARYA DOĞA YÜRÜK                 UŞAK

 

SERGİLEME KAZANANLAR

  1. SUDE NAZ ALTINOK YOZGAT
  2. ELİF ŞEN SAKARYA
  3. SELEN SARI SAKARYA
  4. İLKİM KURULAY İZMİR
  5. BERA ÖLMEZ ERZİNCAN
  6. ELVİN ZEYNEP ÇEVLİK ISPARTA
  7. AHSEN KÜBRA IŞIK BURSA
  8. DEFNE NAM SAKARYA
  9. ASYA ÇABAŞ SAKARYA
  10. BERFİN ALEYNA AVŞAR İSTANBUL
  11. CEREN SARE TEKİR KOCAELİ
  12. MELİS ANDAÇ KIRKLARELİ
  13. OKYANUS ECE KARAKUŞ İSTANBUL
  14. ELA İZ ÖZDEMİR BALIKESİR
  15. AYŞENAZ DEMİRTAŞ SAKARYA
  16. ELİF BUĞLEM ÖCAL İSTANBUL
  17. İPEK DOĞA KARADAŞ ANTALYA
  18. BERRAK BİLGİN SAKARYA
  19. YASEMİN OAKMAN İSTANBUL
  20. UTKU AYANA MERSİN
  21. DEVA SARIAYDIN İSTANBUL
  22. BEYZA TOPÇU MERSİN
  23. EGEMEN ULUS KARA BALIKESİR
  24. ZEYNEP YUMUŞAK KÜTAHYA
  25. TUĞBA KOÇ ADANA
  26. GÖKAY DEMİRHAN SAKARYA
  27. ESMANUR ÇARDAKLI ANTALYA
  28. UYGAR DÜZEN SAKARYA
  29. NAZ KARACULA RİZE
  30. ZEYNEP ALADAĞ BURSA
  31. BUĞRA KAAN KAYA İSTANBUL
  32. TÜLİNSU ÖZEN BURSA
  33. RIZA UTLU EKEN AYDIN
  34. İPEK ÇALIŞKAN ESKİŞEHİR
  35. ELİF YAĞMUR GÜNAYDIN UŞAK
  36. MENEKŞE ÖNEN RİZE
  37. NİSA ER SAKARYA
  38. ONUR MUSTAFA KOÇOĞLU KAYSERİ
  39. ELİF ASYA GANAL YALOVA
  40. GİZEM TEMİZ ORDU
  41. DİLA ECRİN TOKUR SAMSUN
  42. ELİF KUNAN İZMİR
  43. TUNCEL EGE ARABACI BALIKESİR
  44. ECE ÖKSÜZ SAMSUN
  45. ÇAĞDAŞ TAVALI BURSA
  46. DEFNE EYLÜL MARAÇ BURSA
  47. ZEREN DURAN MERSİN
  48. ELİF TUBA KORKMAZ AYDIN
  49. RÜZGAR ALİ ERİM İSTANBUL
  50. MEHMET ERENALP UYMAZ ERZİNCAN
  51. RÜYA BÜLBÜL MERSİN
  52. EYLÜL NAZ İNCE ANKARA
  53. AYŞE BERRA ÇETİN ÇANAKKALE
  54. ECE DEMİR İSTANBUL
  55. ARDA BAYNA ADANA
  56. GÜLSU ÖZDEMİR MUĞLA
  57. GİZEM NAZ GÖKÇE KAHRAMANMARAŞ
  58. İLGİ ÜZER KIRKLARELİ
  59. ZEYNEP ERKEK İSTANBUL
  60. BETÜL YILDIZ RİZE
  61. FURKAN RÜZGAR SATIR İSTANBUL
  62. ECEM BİLGE YETİM ÇANAKKALE
  63. YAĞMUR CEYLİN AKTAŞ ORDU
  64. YAKUP EFE AVCI ANTALYA
  65. KUMSAL TANYERİ İZMİR
  66. GÖKÇE ERDOĞAN HATAY
  67. ZEYNEP EDA DENİZ İSTANBUL
  68. NAZ PERİ İREM KURT İSTANBUL
  69. DEFNE KURT RİZE
  70. BİRCE LAL PERİ ÇOLAK RİZE
  71. NEHİR BİLGE RİZE
  72. ARİEL SALTOS İSTANBUL
  73. BERİL NAZ AKKAŞ İZMİR
  74. ARJİN KAYA ANKARA
  75. MASAL SAĞLAM İZMİR
  76. ELVİN AKSARI İZMİR
  77. MASAL NAZ GÜL SAKARYA
  78. ESMA BEREN YILDIRIM SAKARYA
  79. ELİFNAZ KARSLI ERZİNCAN
  80. ADA YIKAR İSTANBUL

MANSİYON/JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

İREMNUR AYDIN                             BALIKESİR