Haberler , Ümitköyhaber

Portfolyo Sunumlarımız Şenlik Havasında Geçti!

Eğlenceli anların yaşandığı portfolyo sunumları adeta bir şenlik havası içinde kutlandı. Ümitköy İlkokulu 2,3 ve 4. Sınıf öğrencilerimiz bu hafta sonu portfolyo sunumlarına yoğun bir katılım gösterdiler.
Devamını Oku
Haberler , HaberlerGolbasi

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışması

Nesibe Aydin Okulları Gölbaşı Kampusu Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışmasına ev sahipliği yaptı. Dans sporu Avrupa ve Latin kökenli dansların sportif olarak uygulandığı 10 danstan oluşan lisanslı bir spor dalıdır. 200 çift yani 400 sporcunun katıldığı bu turnuvada kostümler, müzikler ve birbirinden ilginç danslarla tam bir görsel şölen yaşandı.
Devamını Oku
Haberler , HaberlerGolbasi

Nesibe Aydın Tübitak Olimpiyatlarında

Gölbaşı Kampüsü Anadolu Lisemizin 11- IB (Uluslararası Bakalorya) programında okuyan öğrencimiz Abdurrahman Hadi Ertürk, TÜBİTAK Ulusal Bilim Olimpiyatları kapsamında, FİZİK dalında yazılı ve uygulamalı yapılan 2. aşama sınavını geçerek, Uluslararası Bilim Olimpiyatları Kış Kampına davet almıştır.
Devamını Oku
Haberler

Başarılı Eğitimci Nesibe Aydın’a ASTOP’tan Ödül

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun (ASTOP), 2016 Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.
Devamını Oku
Haberler

The Duke of Edinburgh’s International Award

The Duke of Edinburgh’s International Award-Türkiye(DoEIA-TR), Ödül Programının Macera ve Keşif Koordinatörlüğü tarafından Eskişehir-Seyitgazi’de yapılan Supervisor eğitimine ülkemizin bir çok okulundan değerli idareci ve öğretmenleri katılmışlardır.
Devamını Oku
Haberler

İzcilerimiz Kampüs Kamp Yaptılar

Okulumuz İzcilik ve Dağcılık Kulübü çatısı altında çalışmalarına devam eden öğrencilerimiz için 02-03 Aralık 2016 günlerinde “Uygulama Etkinliği” ve “Kampüs Kamp” yapılmıştır.
Devamını Oku