Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Çanakkale Zaferimizin Şanlı 103. Yılı Kutlu Olsun

Çanakkale Zaferimizin Şanlı 103. Yılı kutlu olsun, bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arladaşları olmak üzere, Vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk Milleti’nin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.
Devamını Oku
Haberler , Yıldızlar Lisesi

Yıldızlar Lisesi Güne SPÇ (Simit, Peynir, Çay) ile Günaydın Dedi.

10 Şubat 2018 Cumartesi günü Yıldızlar Lisesi tüm öğretmen ve çalışanları ile birlikte güne simit, peynir ve çaydan oluşan güzel bir kahvaltı ile başladı.
Devamını Oku
Haberler

Nesibe Aydınlılar Okuyor.

Kocaman bir kütüphane, bize dünyanın tüm kapılarını açar. Okumak, istediğin yerde özgürce dolaşabilmeni, hayal kurmanı ve hayatındaki birçok sorun karşısında çözümlere ulaşmanı sağlar.
Devamını Oku
Haberler

Nesibe Aydın Okulları Bu Sefer STEM Festivaliyle Adından Söz Ettirdi…

Nesibe Aydın Okulları’nın 23 Aralık 2017 tarihinde Konya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirdiği STEM Festivalinde 3500 katılımcı, bilimle buluştu…
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Nesibe Aydın Tübitak Olimpiyatlarında

Gölbaşı Kampüsü Anadolu Lisemizin 11- IB (Uluslararası Bakalorya) programında okuyan öğrencimiz Abdurrahman Hadi Ertürk, TÜBİTAK Ulusal Bilim Olimpiyatları kapsamında, FİZİK dalında yazılı ve uygulamalı yapılan 2. aşama sınavını geçerek, Uluslararası Bilim Olimpiyatları Kış Kampına davet almıştır.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışması

Nesibe Aydin Okulları Gölbaşı Kampusu Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışmasına ev sahipliği yaptı. Dans sporu Avrupa ve Latin kökenli dansların sportif olarak uygulandığı 10 danstan oluşan lisanslı bir spor dalıdır. 200 çift yani 400 sporcunun katıldığı bu turnuvada kostümler, müzikler ve birbirinden ilginç danslarla tam bir görsel şölen yaşandı.
Devamını Oku
Haberler

NAMUN 2017 Etkinliği Ankara’da Gerçekleştirildi

Nesibe Aydın Model United Nations (NAMUN) etkinliğinin 6’ncısı, Türkiye’nin seçkin lise ve üniversitelerinin katılımı ile Ankara’da gerçekleştirildi.
Devamını Oku