Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Çanakkale Zaferimizin Şanlı 103. Yılı Kutlu Olsun

Çanakkale Zaferimizin Şanlı 103. Yılı kutlu olsun, bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arladaşları olmak üzere, Vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk Milleti’nin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü

Aydın Yayıncılık olarak 16. Bursa Kitap Fuarındayız

Okuru yazarıyla, yayıncısıyla buluşturan Bursa Kitap Fuarının 16. sı  17 – 25  Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Aydın Yayıncılık olarak bizler de fuar alanında yerimizi aldık.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü

Nesibe Aydın Ortaokulu Yıldız Satranç Takımı Ankara Üçüncüsü.

21-22-23 Şubat 2018 tarihlerinde yapılan Okul Sporları Ankara Okullar arası Takım Satranç Turnuvasına katılan Özel Nesibe Aydın Ortaokulu Yıldız Satranç Takımı (2004,2005 doğumlular) 40 okul takımının katıldığı turnuvayı bir yenilgi, bir beraberlik ve 4 galibiyet  alarak Üçüncü  olarak tamamlamış ve Grup Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü , Yıldızlar Lisesi

Nesibe Aydın Okulları’nın Lise Giriş Sınavına Öğrenci Akını!

Toplam 900 kontenjan için 14.300 öğrencinin katıldığı sınav, 25 Şubat Pazar günü Ankara’da Gölbaşı Kampüsü ve Yıldızlar Lisesi ile Antalya ve Konya Kampüslerinde yapıldı. Nesibe Aydın Okulları’na yoğun başvuru sebebiyle, sınavlar sıkı güvenlik tedbirleri altında ve gün içerisinde 4 ayrı seansta, farklı soru kitapçıkları kullanılarak gerçekleştirildi.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü

Nesibe Aydın Ortaokulu Ankara İkincisi Oldu.

İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğünce 12-13-14 Şubat 2018 tarihlerinde 19 Mayıs Spor Kompleksi Memurlar Lokalinde düzenlene; Ankara Okullararası Takım Satranç Turnuvasına katılan Özel Nesibe Aydın Ortaokulu Küçükler Satranç Takımı (2006-2007 doğumlular) 54 okul takımının yarıştığı turnuvayı hiç yenilmeden, 5 galibiyet bir beraberlik alarak averajla İkinci olarak tamamlamış ve Grup Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü

NAMUN 2017 Yine Çok Konuşuldu…

Saygınlığıyla her sene adından söz ettiren NAMUN (Nesibe Aydın Model United Nations)   etkinliği bu sene 15-17 Aralık tarihleri arasında Ankara Plaza Otel ve Nesibe Aydın Eğitim kurumları Gölbaşı Kampüsü’nde düzenlendi.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Nesibe Aydın Tübitak Olimpiyatlarında

Gölbaşı Kampüsü Anadolu Lisemizin 11- IB (Uluslararası Bakalorya) programında okuyan öğrencimiz Abdurrahman Hadi Ertürk, TÜBİTAK Ulusal Bilim Olimpiyatları kapsamında, FİZİK dalında yazılı ve uygulamalı yapılan 2. aşama sınavını geçerek, Uluslararası Bilim Olimpiyatları Kış Kampına davet almıştır.
Devamını Oku
Gölbaşı Kampüsü , Haberler

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışması

Nesibe Aydin Okulları Gölbaşı Kampusu Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışmasına ev sahipliği yaptı. Dans sporu Avrupa ve Latin kökenli dansların sportif olarak uygulandığı 10 danstan oluşan lisanslı bir spor dalıdır. 200 çift yani 400 sporcunun katıldığı bu turnuvada kostümler, müzikler ve birbirinden ilginç danslarla tam bir görsel şölen yaşandı.
Devamını Oku