Haberler , HaberlerGolbasi

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışması

Nesibe Aydin Okulları Gölbaşı Kampusu Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışmasına ev sahipliği yaptı. Dans sporu Avrupa ve Latin kökenli dansların sportif olarak uygulandığı 10 danstan oluşan lisanslı bir spor dalıdır. 200 çift yani 400 sporcunun katıldığı bu turnuvada kostümler, müzikler ve birbirinden ilginç danslarla tam bir görsel şölen yaşandı.
Devamını Oku
Haberler , HaberlerGolbasi

Nesibe Aydın Tübitak Olimpiyatlarında

Gölbaşı Kampüsü Anadolu Lisemizin 11- IB (Uluslararası Bakalorya) programında okuyan öğrencimiz Abdurrahman Hadi Ertürk, TÜBİTAK Ulusal Bilim Olimpiyatları kapsamında, FİZİK dalında yazılı ve uygulamalı yapılan 2. aşama sınavını geçerek, Uluslararası Bilim Olimpiyatları Kış Kampına davet almıştır.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

The Duke of Edinburgh’s International Award The Duke of Edinburgh’s International Award

The Duke of Edinburgh’s International Award-Türkiye(DoEIA-TR), Ödül Programının Macera ve Keşif Koordinatörlüğü tarafından Eskişehir-Seyitgazi’de yapılan Supervisor eğitimine ülkemizin bir çok okulundan değerli idareci ve öğretmenleri katılmışlardır.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

23. Alpar Kılınç Anma Go Turnuvası

23. Alpar Kılınç Anma Go Turnuvası 17-18 Aralık tarihlerinde ODTÜ yerleşkesinde gerçekleşti.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

Öğrencimiz Milli Takımda!

23-25  Aralık 2016 tarihleri arasında İzmir Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Buz Pistinde düzenlenen Artistik Buz Pateni Türkiye Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Yade KARLIKLI Türkiye beşincisi olmuş ve almış olduğu puanla Artistik Buz Pateni milli takımına girmeye hak kazanmıştır.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

İzcilerimiz Antalya’da

Okulumuz İzcilik Kulübü öğrencileri, Sömestr Tatilinde Antalya’ya gittiler.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

Ortaokul Öğrencilerimiz Şubat Menüsü Toplantısında

Yıldız Yemek Diyetisyenleri ile Nesibe Aydın Ortaokul öğrenci temsilcileri arasında gerçekleştirilen toplantı sonucunda, yemek listelerinin belirlenmesinde öğrencilerin istek ve beklentileri göz önünde bulundurulmuş ve Şubat 2017 yemek listesi belirlenmiştir.
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

21-27 Ocak 2017 Lara Antalya Hem Tatil Hem Turnuva

Türkiye satranç Federasyonunca 21-27 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonasına Gölbaşı kampüsümüzden,
Devamını Oku
HaberlerGolbasi

Gelişim Bilim Programı – 2.Dönem

Sayın velimiz, Gelişim Bilim Programı 2.dönem dersleri, 25 Şubat Cumartesi günü başlayacaktır. Güncellenen ders saatleri, akademik takvim ve sportif çalışma takvimi aşağıda sunulmuştur
Devamını Oku