Haberler , Ümitköyhaber

Portfolyo Sunumlarımız Şenlik Havasında Geçti!

Eğlenceli anların yaşandığı portfolyo sunumları adeta bir şenlik havası içinde kutlandı. Ümitköy İlkokulu 2,3 ve 4. Sınıf öğrencilerimiz bu hafta sonu portfolyo sunumlarına yoğun bir katılım gösterdiler.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Orman Spor

Bugün okulumuza gelen Orman Spor Kadın Basketbol Takımı oyuncu, çalıştırıcı ve yöneticileri ile bu organizasyonu hayata geçiren 1-C sınıfı öğrencimiz Yiğit Alp Utku’nun babası Buğra Bey’e teşekkür ederek yaşadığımız serüveni sizlerle paylaşıyoruz.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Ümitköy Aralık Ayı Aile Katılımı Etkinliği

Karınca sınıfı öğrencilerimizden İnan Saner’in babası Muammer Bey okulumuza gelerek endüstri mühendisliği mesleği ile bağlantılı olarak;
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Çok Keyifli Anne ve Babamız

Okulumuza gelerek bizlerin çok keyifli bir gün geçirmesini sağlayan Karınca sınıfı öğrencimiz Nehir Yunusoğlu’nun anne ve babası Deniz Yunusoğlu ve Evren Yunusoğlu’na teşekkür ederek başlamak istiyoruz bugün ki paylaşımlarına.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

İyi Ki Doğdunuz

Aralık ayında doğan Fil Sınıfı sevgili öğrencilerimiz Kayra Kaya, Gökçe Melek Yıldırım, Emir Ateş Özdemir ve Gülin Alp ile Karınca sınıfı öğrencimiz Ela Dalga Çelik’in doğum günlerini kutluyoruz.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Hoş Geldin 2017

Yeni bir yılı başladığımız ve 365 günün 2.sinde hoş geldin dediğimiz 2017 dediğimiz partimizde öyle eğlendik ki zaman nasıl geçti anlamadık.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Koridor Konseri

Bir dönemi geride bırakmaya hazırlanan Nesibe Aydın Ümitköy İlkokulu PİYANO KULÜBÜ öğrencileri Koridor Konserlerine başladı.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

Ümitköy’de Portfolyo Heyecanı

Portfolyo sunum süreci için yoğun bir hazırlık ve çalışma içinde olduk. Okulumuzun koridorlarını, sınıflarını belirli konu başlıkları altında hazırladık.
Devamını Oku
Ümitköyhaber

İyi Ki Doğdunuz

Ocak ayında doğan en küçük Nesibe Aydınlıları kutluyor, yaşamları boyunca sağlık ve huzur diliyoruz.
Devamını Oku