Haberler , Yıldızlar

Öğrenci Semineri

Yıldızlarda 12. Sınıf Öğrencilerimiz için Nesibe Aydın “ El Ele Yürek Yüreğe Yine Zirveye “ Motivasyon Semineri
Devamını Oku
Yıldızlar

Yıldızlar Lisesi Fotoğraf Sergisi

Yıldızlar Lisesi “fotoğrafçılık kulübü” 3. Fotoğraf sergisini de açtı.
Devamını Oku
Yıldızlar

Bir Nesibe Aydın Sponsorluğu Daha…

10 Aralık 2016 cumartesi günü Nesibe Aydın Eğitim Kurumları sponsorluğunda ODTÜ Vişnelik tesislerinde NMÇAAL kış şenliği yapıldı
Devamını Oku
Yıldızlar

Yıldızlar’dan Ay Yıldızı Parlatanlara…

Şırnak’ta onlar, Uludere’deki kahramanlar. Şehit cenazelerinde ancak isimleri duyulanlar… Olmazsa olmazlarımız, canlarımız…
Devamını Oku
Yıldızlar

Şırnak Uludere Jandarma Komutanlığına Kartlarımız Ulaştı

Şırnak Uludere de askerlik yapan vatan evlatlarına, 11 TM – T Sınıfının gönderdiği kartlar ulaştı. Yüzlerdeki mutluluğun ve sıcaklığın bedeli var mıdır sizce.
Devamını Oku
Yıldızlar

Van’da Bir Işık Yandı, Aydınlandı ve Isıttı, Mamak’ta da…

Yıldızlar Lisesinin “Elim Sende” kampanyası kapsamında Van’ın Saray ilçesi Çaybağı Köyü İlkokulu ve Mamak ilçemiz Emine Rasim Özkaya İlkokuluna gönderdiğimiz hediye paketleri kardeşlerimize ulaştı.
Devamını Oku
Yıldızlar

Challenging Maths Turnuvası

Nesibe aydın Yıldızlar Lisesi 11. sınıflar arasında düzenlenen Challenging Maths Turnuvası 16.014.2017 Pazartesi günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında konferans salonunda yapıldı.
Devamını Oku
Yıldızlar

Yıldızlarda Şiir

İstiklal ve istikbal şairi M.Akif Ersoy ve Çanakkale Şehitlerini anma konulu şiir okuma yarışması 17 Mart Cuma günü gerçekleştirildi.
Devamını Oku
Yıldızlar

Yıldızlar Yeşil Sahada

İki haftadır devam eden 11. sınıflar arası Yıldızlar futbol turnuvası; 11 MF8 ve Konsey adı ile (karma) maçlara katılan iki takım arasında 8 Nisan 2017 de zevkli ve futbol adına centilmenlikle süslenen bir maçla sona erdi.
Devamını Oku