Gölbaşı Kampüsü , Yıldızlar Lisesi

Nesibe Aydın Okulları’nın Lise Giriş Sınavına Öğrenci Akını!

Toplam 900 kontenjan için 14.300 öğrencinin katıldığı sınav, 25 Şubat Pazar günü Ankara’da Gölbaşı Kampüsü ve Yıldızlar Lisesi ile Antalya ve Konya Kampüslerinde yapıldı. Nesibe Aydın Okulları’na yoğun başvuru sebebiyle, sınavlar sıkı güvenlik tedbirleri altında ve gün içerisinde 4 ayrı seansta, farklı soru kitapçıkları kullanılarak gerçekleştirildi.
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

YILDIZLAR ’da kayıt heyecanı başladı…

Yıldızlar Lisesi Öğretmen – Veli görüşmesi ve 2018-2019 öğretim yılı kayıtları başladı. Sistem ve düzeni hissedilen organizasyonda veliler sıralarını ekrandan izleyerek izdiham olmaksızın kayıtlarını yaptırdılar.
Devamını Oku
Haberler , Yıldızlar Lisesi

Yıldızlar Lisesi Güne SPÇ (Simit, Peynir, Çay) ile Günaydın Dedi.

10 Şubat 2018 Cumartesi günü Yıldızlar Lisesi tüm öğretmen ve çalışanları ile birlikte güne simit, peynir ve çaydan oluşan güzel bir kahvaltı ile başladı.
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

Öğrenci Semineri

Yıldızlarda 12. Sınıf Öğrencilerimiz için Nesibe Aydın “ El Ele Yürek Yüreğe Yine Zirveye “ Motivasyon Semineri
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

Yıldızlar NAMUN’da Parladı!

Kurulduğundan bugüne kadar gerek dershane gerekse Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi olarak üniversite hazırlıkta on binlerce öğrencinin hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam eden okulumuz, bu kez de 14-17 Aralık 2017 tarihlerindekatıldıkları NAMUN (Birleşmiş Milletler Nesibe Aydın Model Organizasyonu) 2017’den 4 ödülle döndü.
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

Yıldızlar Lisesi Bu Yıl da Kalecik’le Paylaştı!

Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi, Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında, Ankara / Kalecik / Hasayaz Köyü İlköğretim Okulu ‘nun 102 öğrencisine ulaştı.
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

Yıldızlar’da Namun Ödülleri Dağıtıldı.

Türkiye’nin seçkin lise ve üniversitelerinin katılımı ile Ankara’da 6.sı gerçekleştirilen Nesibe Aydın Model United Nations (NAMUN) etkinliğinde Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi öğrencileri ödül ve plaketlerini Kurucumuz Nesibe Aydın’ın elinden aldılar.
Devamını Oku
Yıldızlar Lisesi

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Bilim Kurulu Toplantısı Yıldızlar’da Yapıldı

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Bilim Kurulu, 58. Toplantısını Yıldızlar Lisesi’nde gerçekleştirdi. Toplantıya;  Prf. Dr. Erten GÖKÇE, Prf. Dr. Metin MUNZUR , Prf. Dr. Mustafa YAVUZ, Doç. Dr. Eren CEYLAN, Doç. Dr.....
Devamını Oku