NESİBE AYDIN Antalya Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

25 Nisan Super LGS DENEMESİ ( Web banner)

Ana Sınıflarımızda Bilingual (Çift Dilli) Eğitim
Ana sınıfından itibaren uyguladığımız çift dilli eğitim modeli ile kültürler arası etkileşimi destekliyor; ezberleyen değil, keşfederek öğrenen dünya vatandaşları yetişiyoruz.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü, Ankara - Çankaya İlkokulu, Ankara – Ümitköy İlkokulu, Antalya Kampüsü 16 / 07 / 2021
Genel Müdürümüz Fatma Papak Göreve Başladı
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları bünyesinde 10 yılı aşkın süredir üst düzey görevlerde bulunan ve son 5 yıldır İlkokullar Koordinatörlüğünü yürüten Fatma Papak Hoca’mız, Antalya Okullarımızda göreve başladı. 30 yılı aşkın mesleki deneyimi ile önümüzdeki süreçte okulumuzda Genel Müdür olarak görev alacak, aynı zamanda da Nesibe Aydın Eğitim Kurumları İlkokullar Koordinatörlüğü görevine devam edecektir. Fatma Hoca’mıza yeni görevinde ba...
Devamı
Antalya Kampüsü 10 / 06 / 2021
Süper LGS Denemesi'ne Nasıl Katılacağım?
MEB müfredatına uygun, özgün, kaliteli ve üst düzey düşünme becerilerini ölçmeye yönelik olarak hazırladığımız Süper LGS Denemesi'ne katılarak başarınızı artırabilir, Çözüm Saatleri ile eksiklerinizi giderebilirsiniz. 8. sınıfta okuyan tüm öğrencilerin (dışarıdan) katılımına açık olarak 25 Nisan 2021'de düzenlenecek olan Süper LGS Denemesi'ne 2 adımda basit bir şekilde kayıt yaptırmak için aşağıdaki ad...
Devamı
Kurumsal 19 / 04 / 2021
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim ve Yemek Ücretleri
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Ankara, Antalya, Konya, Gaziantep, Kocaeli, Mersin ve Diyarbakır Okulları  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul ve Yemek Ücretleri hakkında bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 
Kurumsal 18 / 04 / 2021
Bilim, Sanat ve Sporda Gelecek Biziz!
Akademik başarılarının yanı sıra bilim, sanat ve spor alanında elde ettikleri derecelerle göğsümüzü kabartan öğrencilerimizin Mart 2021'de aldıkları ulusal ve uluslararası dereceleri gururla sunarız;  03.03.2021 Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Sofya Trophy yarışmasında elde ettiği ikincilik derecesiyle ülkemize gümüş madalya kazandıran Milli Sporcumuz Cenkay Karlıklı’yı ve ülkemizi başarıyla temsil ederek biz...
Devamı
Kurumsal 23 / 03 / 2021
Bahçede Sanat Var!
4 Yaş Yunus Sınıfı öğrencilerimiz seramik hamuru ile yaptıkları çalışmalarla ince motor becerilerini geliştirirken, aynı zamanda kalıplar sayesinde şekilleri yakından tanıdılar.
Antalya Kampüsü 23 / 03 / 2021
Başkan Vekilimiz Mirkan Aydın Okulumuzu Ziyaret Etti
Başkan Vekilimiz Mirkan Aydın, okulumuza yaptığı ziyaretle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle buluştu. Yüz yüze eğitime devam eden öğrencilerimize tavsiyelerde bulunan Başkan Vekilimiz, Genel Müdürümüz Fatma Papak ve akademik kadromuzla yaptığı toplantılarda ise yürütülen eğitim faaliyetleri ve önümüzdeki sene uygulanacak olan PYP eğitim programıyla ilgili bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu.
Antalya Kampüsü 19 / 03 / 2021
Dünya Su Günü Etkinlikleri
Ana sınıfı öğrencilerimize “Suyun Önemi ve Su Tasarrufu” konusunda rehberlik etkinliği yapıldı.  Suyun önemi üzerine odaklanılarak, su tasarrufu nasıl yapabilirizi araştırarak, “Bir Su Damlasının Yolculuğu” isimli kitabımızı okuduk. Bu konuya farkındalık yaratmak için bizlere destek olan Muratpaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürü Funda Ayar Şensoy'a öğrencilerimiz ile paylaştığı bilgiler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Antalya Kampüsü 11 / 03 / 2021
Beden Eğitimi Zümremiz Yeni Dönem Hazırlıklarına Başladı
Nesibe Aydın Okulları Beden Eğitimi Koordinatör Zümre Başkanımız Gökhan Kinna, okulumuza yaptığı ziyaret ile Beden Eğitimi Zümremizle bir araya geldi. Yeni eğitim döneminde okulumuzda bulunan spor alanlarının etkin kullanımı ve öğrencilerimizin bedensel gelişimi için etkinlik planlarını oluşturan zümremize teşekkür ediyoruz, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Antalya Kampüsü 10 / 03 / 2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Yunus Sınıfı öğrencilerimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladıkları çiçekleri, okulumuzun çeşitli alanlarını gezerek bütün kadın çalışanlarımızla paylaştı.
Antalya Kampüsü 08 / 03 / 2021
Kampüs Müdürümüz Hüseyin Sarıkaya Yeni Görevine Başladı
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları ailesinde 5 yıldan fazladır görev yapan, Ankara Okullarımızda üstlendiği görevleri başarıyla tamamlamasının yanı sıra iş disipliniyle ailemizin örnek üyelerinden biri olan Hüseyin Sarıkaya, Kampüs Müdürü olarak okulumuzda göreve başladı. Kurumumuzda edindiği tecrübeleri Antalya Okullarımıza yansıtacak Kampüs Müdürümüz Hüseyin Sarıkaya'ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Antalya Kampüsü 24 / 02 / 2021
KMK Almanya Listesindeyiz!
IB DP öğrencilerimizin diploması, Almanya Kültür Bakanları Konferansı (KMK) tarafindan “Yükseköğretime Geçiş Yeterlilik” (Hochschulzugangsberechtigung) belgesine denk olarak kabul görecek! Ülkemizde bulunan Türk – Alman Okulları’nın yanı sıra artık Nesibe Aydın Okulları öğrencileri de ek bir denklik belgesine ihtiyaç duymadan Alman üniversitelerine başvuru yapabilecek.
Kurumsal 18 / 02 / 2021
Yeni Döneme Nesibe Aydın Hocamızla Merhaba Dedik
Yeni eğitim dönemine Kurucumuz, Eğitim ve Yazar Nesibe Aydın Hocamızla merhaba dedik. Okulumuza yaptığı ziyaretle yöneticilerimizle bir araya gelen Hocamız, yeni dönemde yürütülecek eğitim, sanat ve spor faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Bu sene sınav döneminde olan 8 ve 12.sınıf öğrencilerimizin yüz yüze eğitim çalışmaları hakkında özel olarak tavsiyelerde bulunan Kurucumuz, tecrübelerini öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle paylaştı. Önümüzdeki sene çi...
Devamı
Antalya Kampüsü 16 / 02 / 2021
SAT Sınav Merkezi Olmanın Gururunu Yaşıyoruz!
Nesibe Aydın Okulları, SAT Sınav Merkezi oldu! ABD üniversitelerinde okumak ve burs almak isteyen öğrencilerimiz, SAT sınavlarına Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Kampüsünde (Merkez numaramız: 59902) girebilirler. Nesibe Aydin High School is now an SAT Exam Center! Students who want to study at US universities and/or receive scholarships can take SAT exams at Nesibe Aydın Gölbaşı Campus (Center Code: 59902). Good luck to all SAT candidates.
Kurumsal 02 / 02 / 2021
Askıda Kitap Kampanyası
Nesibe Aydın Mezunlar Derneği ve Aydın Yayınları işbirliğiyle düzenlenen Askıda Kitap Kampanyasında toplanan kitaplar, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırıldı. Yozgat'ın 9 farklı ilçesinde, ilkokuldan lise son sınıfa kadar 400'ü aşkın öğrencinin eğitimine destek olacak kampanyaya katkı sağlayan Nesibe Aydın Ailesinin Değerli üyelerine gönülden teşekkür ediyoruz.
Kurumsal 07 / 01 / 2021
Nesibe Aydınlar 2021 Hazır!
Açıklama: Görsel Sanatlar Zümremizin koordinasyonunda yeni hazırlıklarını tamamlayan öğrencilerimiz ve biz, 2021 yılını heyecanla bekliyoruz.!
Kurumsal 31 / 12 / 2020
Antalya Okullarımız İş İlanı
36 YILDIR EĞİTİMİN ZİRVESİNDE OLAN, DERSHANESİZ OKUL MODELİNİN MİMARI, NESİBE AYDIN EĞİTİM KURUMLARI’NIN ANTALYA  KAMPÜSÜNDE; 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ,  ALANINDA SÖZ SAHİBİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLER  ALINACAKTIR. Başvurusu açılan branşlar;
 • Sınıf  / PYP Öğretmenleri
 • Anaokulu Öğretmenleri
 • Ortaokul ve Lise Branş Öğretmenleri Devamı
  Kurumsal 29 / 12 / 2020
1. Erken Çocukluk ve İlkokulda İyi Örnekler Buluşması
“1. Erken Çocukluk ve İlkokulda İyi Örnekler Buluşması” etkinliğinde bir araya gelen 300’ü aşkın öğretmenlerimiz, PYP eğitim sistemine yönelik olarak düzenlenen seminere katıldılar. Online ve örgün eğitimde edindikleri bilgi ve tecrübeleri birbirleriyle paylaşan öğretmenlerimiz, etkinlik boyunca birbirlerinden öğrenme fırsatı buldular.
Kurumsal 28 / 12 / 2020
Kocaeli Kampüsümüz için İş İlanları
Yapımı son aşamaya gelmiş olan Kocaeli Kampüsümüzde, 2021-2022 eğitim-öğretim yılında görevlendirilmek üzere, alanında söz sahibi yönetici ve öğretmenler alınacaktır. Başvurusu açılan branşlar;
 • Sınıf  / PYP Öğretmenleri
 • Anaokulu Öğretmenleri
 • Ortaokul ve Lise Branş Öğretmenleri
 • Türk ve Yabancı Uyruklu İngilizce Öğretmenleri
 • PDR Öğretmenleri
 • Eğitim Yöneticileri
Ba...
Devamı
Kurumsal 23 / 12 / 2020
Join the World's Heartbeat - NAMUN 2020 19-20-21 Aralık Tarihlerinde Online Yapılıyor
Nesibe Aydın Okulları Model of United Nations öğrenci birliği tarafından 19 , 20 ve 21 Aralık tarihlerinde  onlarca farklı okuldan 500 den fazla öğrencinin katılımı ile  yaplıyor. Katılım online konferans programları üzerinden canlı olarak gerçekleşiyor. https://namun20.com/links.html What is NAMUN? Nesibe Aydın Model United Nations is an international prestigious conference which is going to have its 9th annual session this December. We are one of the mo...
Devamı
Kurumsal 18 / 12 / 2020