+90 850 733 1984       TR

DİYARBAKIR KAMPÜSÜ 16-17 ŞUBAT BURSLULUK ve OKULA GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI

sonuc.nesibeaydin.k12.trSINAV SONUCUNU CEP TELEFONUNUZA DA İLETİLECEKTİR.

KOCAELİ Bursluluk İlanı 2019 Ocak
Burs
GAZİANTEP Bursluluk İlanı 2019 Ocak
MERSİN BURSLULUK SINAVI İLANI 2019
Antalya Bursluluk İlanı 2019 Ocak
Konya Bursluluk İlanı 2019 Ocak
Gölbaşı Bursluluk İlanı 2019 Ocak
Yıldızlar Bursluluk İlanı 2019 Ocak
Ön Kayıt Bağlantısı
stem1
GAZİANTEP STEMFEST 2019
KONYA STEMFEST 2019
MERSİN STEMFEST 2019
STEMFEST GENEL DUYURU
ANTALYA STEMFEST 2019

TKBL’nin Flaş Ekibi Nesibe Aydın!

Uzun yıllardır eğitime yaptığı yatırımların yanı sıra, öğrencilerinin spor başarıları için de çalışmalar yürüten Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, bu çalışmalarının karşılığını Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımının elde ettiği başarılarla alıyor.   2 yıl gibi kısa bir süre önce kurulan ve elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken ligin genç ekibi, Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde gösterdiği performansla göz dolduruyor. Li...
Devamı

GÖLBAŞI, ÇANKAYA, YILDIZLAR, AKADEMİ, ANTALYA, KOCAELİ, KONYA, MERSİN, ÜMİTKÖY, GAZİANTEP, DİYARBAKIR  23 / 02 / 2019

Ümitköy İlkokulu Öğrencilerimizin Güzel Havanın Tadını Çıkardılar

Ümitköy İlkokulu Yunus, Arı ve Fil Sınıfı öğrencilerimiz, “Güzel bir günde ne yapılır?” sorusundan yola çıkarak İngilizce derslerini okul bahçesinde işlediler. Güzel hava ve güneşin tadını çıkaran öğrencilerimiz, yaptıkları İngilizce çalışmalar ile bilgilerini, resim çalışmalarıyla hayal dünyalarını, spor aktiviteleriyle de bedensel yeteneklerini geliştirdiler.

ÜMİTKÖY  21 / 02 / 2019

Gölbaşı Okul Aile Birliğimizden Örnek Davranış

Gölbaşı Okul Aile Birliğimizin düzenlediği “İyi Kalpler” projesi kapsamında öğrencilerimiz ve aileleri tarafından gönderiler yardım malzemeleri yerlerine ulaştırıldı. Bu örnek davranışlarından dolayı Gölbaşı Okul Aile Birliğimize ve Büyük Nesibe Aydın Ailesinin “İyi Kalp”li fertlerine teşekkür ediyoruz.

GÖLBAŞI  21 / 02 / 2019

Gaziantep Okulları Anaokulu ve İlkokul Ön Görüşmeleri Başladı

Nesibe Aydın Ankara ve Gaziantep Okulları’nın deneyimli öğretmen ve yöneticileri tarafından yürütülen ön görüşmeler ile anaokulu ve ilkokul kayıtlarımız başladı.

GAZİANTEP  21 / 02 / 2019

Sosyal Sorumluluk Kulübü Altınçatı Huzurevindeydiler…

Sosyal Sorumluluk Kulübü öğrencilerimiz, Altınçatı Huzurevin’e eğlenceli bir ziyaret gerçekleştirdiler. Kulüp etkinlikleri kapsamında gerçekleşen ziyaret için özel olarak hazırladıkları dans gösterilerini sergileyen öğrencilerimiz, hem eğlenceli hem de farklı deneyimler kazandıkları bir gün geçirdiler.

GÖLBAŞI  20 / 02 / 2019

Çankaya İlkokulu Öğrencilerimiz MTA Müzesinde

Çankaya İlkokulu 1.Sınıf öğrencilerimiz, PYP "Dünyanın İşleyişi" teması kapsamında öğrendiklerini pekiştirmek, yeni bilgi ve deneyimler kazanmak için MTA Müzesini ziyaret ettiler. Dünyanın oluşum evrelerini inceleyen ve yok olan canlı türlerinin izini süren öğrencilerimiz, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir gün geçirdiler.

ÇANKAYA  20 / 02 / 2019

Tekvando İl Birinciliği Yine Nesibe Aydın’da!

Antalya Okul Sporları Tekvando Gençler İl Birinciliği 44 kg. final müsabakasında, rakibini 34-12'lik skorla yenen ve şampiyon olan öğrencimiz Zekiye Ateş’i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

ANTALYA  20 / 02 / 2019

ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI

Nesibe Aydın Okulları Rehberlik Birimi tarafından Gölbaşı Kampüsümüzde bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan ‘’ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI’’  6 Mart Çarşamba günü  4 ‘ü yurtdışı Üniversitesi olmak üzere toplam 20 Üniversitenin  katılımıyla gerçekleştirilecektir. Fuar,  öğrencilerimizin üniversite, bölümler ve gelecekte belirleyecekleri meslekler hakkında doğru kararlar vermelerini sağlamak ve bu doğrultuda...
Devamı

GÖLBAŞI, ÇANKAYA, YILDIZLAR, AKADEMİ, ANTALYA, KOCAELİ, KONYA, MERSİN, ÜMİTKÖY, GAZİANTEP, DİYARBAKIR  19 / 02 / 2019

Tarihe Yolculuk

Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı döneminden izler taşıyan, Selçuklu ilçesine bağlı 5 bin yıllık tarihi yerleşim yeri Sille Mahallesini ziyaret eden lise öğrencilerimiz tarihte kısa bir yolculuğa çıktılar.

KONYA  19 / 02 / 2019

Beyaz Bayrak Almaya Hak Kazandık

Nesibe Aydın Konya Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile okulumuz temizlik ve hijyen açısından belirli kriterleri yerine getirerek Beyaz Bayrak almaya hak kazandı. Okul müdürlerimiz, düzenlenen tören ile İl Milli Eğitim Müdürü ve İl sağlık Müdürü’nden sertifikalarını aldılar.

KONYA  19 / 02 / 2019

Diyarbakırlılar Nesibe Aydın Sınavına Akın Etti!

2019-2020 yılında eğitime başlayacak olan Nesibe Aydın Diyarbakır Okulları tarafından düzenlenen bursluluk ve kayıt kabul sınavına, Diyarbakırlı öğrenciler ve aileleri akın etti. 35 yıllık yayıncılık, 20 yıllık dershane ve 11 yıllık okul tecrübesi ile eğitime yön veren Nesibe Aydın Okulları’nın Ankara, Konya, Antalya, Kocaeli, Mersin’den sonra Gaziantep Okulları’yla birlikte aynı dönemde eğitime başlayacak olan Nesibe Aydı...
Devamı

DİYARBAKIR  18 / 02 / 2019

Mezunlar Derneği Yönetim Kurulumuz Öğrencilerimizle Buluştu

Nesibe Aydın Okulları Mezunlar Derneği Başkanımız Kıvanç Okumuşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ceyda Tekalp, Yıldızlar Lisemizde 11.sınıf öğrencilerimizle buluşarak dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

GÖLBAŞI  18 / 02 / 2019

Nesibe Aydın Mersin Okullarında Bilim Yeniden Keşfedildi

Akademik alanda gösterdiği başarıların yanında bilim, sanat ve spor alanlarında da üst düzey başarılar elde eden Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, Mersin Okullarında düzenlediği STEM Fest ile bilimsel çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, Milli Eğitim Bakanlığı ve Hacettepe STEM & Maker Lab iş birliği ile 3-18 yaş aralığındaki bireylere yönelik olarak “Yaparak ve Tasarlayarak Geleceği Keşfet” sloganıyla düzen...
Devamı

MERSİN  15 / 02 / 2019

Artistik Buz Pateninde Büyük Başarı

Bulgaristan’ın Sofya şehrinde düzenlenen ve Avrupa’dan 22 ülkenin katıldığı Artistik Buz Pateni Sofia Trophy yarışmasında, Advance Novice kategorisinde 27 sporcu arasından beşinci olan Milli sporcumuz Yade KARLIKLI’yı kutluyoruz. Akademik alanda gösterdiği başarılarının yanında ülkemizi uluslararası arenada temsil eden öğrencimizin başarılarının devamını diliyoruz Milli takım kafilesi ile ülkemizi temsil etmek üzere gittiği Bulgaristan&rsqu...
Devamı

GÖLBAŞI  15 / 02 / 2019

Judoda Finale Adım Adım

MEB Yıldızlar Erkekler İl Judo Birinciliği müsabakalarında okulumuzu temsil eden ve Mart ayında düzenlenecek grup müsabıklarına katılmaya hak kazanan öğrencilerimiz Onur Doğan (ikincilik derecesi) ve Görkem Dilbaz’ı (üçüncülük derecesi) kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

GÖLBAŞI  15 / 02 / 2019

Yıldız Erkek Futbol Takımımız Gelecek Vadediyor

Özel Antalya Bil Koleji ile yaptığı karşılaşmayı baştan sona üstün bir oyunla götüren ve 8-0 skorla kazanan Yıldız Erkek Futbol Takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

ANTALYA  15 / 02 / 2019

Renklerin Harmonisi

Dersleri drama etkinlikleriyle işleyen öğrencilerimiz, Renkler Ülkesinden gelen Moli ile tanıştılar. Kendisine küsen renkler yüzünden çok üzgün olan Moli ile yaptıkları etkinlikle, küsen renkleri bir araya getiren öğrencilerimiz, hem renkleri tanıdılar hem de hayal dünyalarını geliştiren bu etkinlik ile bilgilerini kalıcı hale getirdiler.

KONYA  15 / 02 / 2019

Kendi Kitaplarımızı Aldık

Fok sınıfı öğrencilerimiz “kitap kumbaram” etkinliği ile biriktirdikleri paralar ile istedikleri kitapları almanın mutluluğunu yaşadılar. Küçük yaştan itibaren edindikleri okuma alışkanlığı ile geleceğin aydın nesilleri olacak öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 

GÖLBAŞI  14 / 02 / 2019

İspanyolca ve Yeni Dostluklar

Ortaokul öğrencilerimiz İspanyolca dil becerileri geliştirmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak için Fransa’nın Chamonix şehrindeki College Jeanne D’ARC okulu öğrencileri ve İspanyolca öğretmeni Delphine MACÉ ile mektuplaşma projesi başlattılar. Proje kapsamında College Jeanne D’ARC okulundaki yeni arkadaşlarından ilk mektuplarını ve fotoğraflarını alan öğrencilerimiz, cevaben yazdıkları mektuplara gelecek olan cevabın heyecanıyla bekliyorlar. 

GÖLBAŞI  14 / 02 / 2019

Koridor Konserlerinde Bu Hafta

Her hafta gerçekleştirdiğimiz ve bir gelenek haline gelen koridor konserleri etkinliğinde bu hafta gitar orkestrasındaki öğrencilerimiz sahne aldılar. Çaldıkları birbirinden güzel melodilerle arkadaşlarına mini bir konser veren öğrencilerimiz, bizlere sanat dolu bir gün yaşattılar. 

GÖLBAŞI  13 / 02 / 2019