NESİBE AYDIN Ankara - Gölbaşı Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Anasayfa Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı-4'e Nasıl Katılacağım?

MEB müfredatına uygun, özgün, kaliteli ve üst düzey düşünme becerilerini ölçmeye yönelik olarak hazırladığımız Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e katılarak başarınızı artırabilir, Çözüm Saatleri ile eksiklerinizi giderebilirsiniz.

4, 5, 6 ve 7. sınıfta okuyan tüm öğrencilerin (dışarıdan) katılımına açık olarak 11 Nisan 2021'de düzenlenecek olan Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e 2 adımda basit bir şekilde kayıt yaptırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. 

ÜCRETSİZ SINAV KAYDI oluşturmak için; 

1. Adım:

- Okullarımızda bu sene içinde yapılan herhangi bir etkinlik ya da sınava kayıt yaptırmadıysanızKAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN ve kaydınızı tamamlayın.

- Okullarımızda bu sene yapılan herhangi bir etkinliğe daha önceden kayıt yaptırdıysanız, sisteme GİRİŞ YAPMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ.

2. Adım: Sisteme giriş yaptıktan sonra sınıf düzeyinize göre sınav seansınız otomatik olarak atanabilmesi için TIKLA KAYDOL! düğmesine tıklamanız yeterlidir. 

Tebrikler! Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e kaydınız başarıyla gerçekleşmiştir. (Önemli Not: Sınav kaydınız başarıyla yapılmıştır! uyarısını gördüğünüze emin olunuz. Bu uyarı çıkmadıysa, 0312 498 25 25 nolu telefonu arayarak destek alınız.) 

Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e katılacak siz değerli aday öğrencilerimize, başarılı ve aydınlık bir gelecek diliyoruz.

04 Nisan 2021 Pazar

İlgili Haberler