+90 850 733 1984       TR

Anasayfa Nesibe Aydın Melekleri Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde

Akademik alanda elde ettiği başarıları, spor ve sanatta elde ettiği başarılarla da çizginin ötesine taşıyan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Uzun yıllardır eğitime yaptığı yatırımların yanı sıra, öğrencilerinin spor başarıları için de çalışmalar yürüten Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, bu çalışmalarının emeğini Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımının başarısıyla taçlandırdı.

1 yıl gibi kısa bir süre önce kurulan ve elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligine yükseldi. Takımın elde ettiği başarıyla ilgili teşekkür mesajı yayınlayan Nesibe Aydın Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın; “Azim ve inanç ile çalışıldığında elde edilemeyecek başarı yoktur. Kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atan takımımızı yürekten kutluyorum. Bu başarının mimarı olan yöneticilerimize, antrenörlerimize, teknik ekibimize ve Nesibe Aydın’ın Meleklerine teşekkür ediyorum. Takımımıza güvenimiz tam! Şimdi sırada Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi var.”  ifadelerini kullandı.  Uzun vadeli hedeflerinin, Türkiye’yi  Avrupa kupalarında temsil etmek olduğunu vurgulayan Aydın, spora yaptıkları yatırımın artarak devam edeceğini belirtti.

04 Ağustos 2018 Cumartesi

İlgili Haberler