+90 850 733 1984       TR

Anasayfa Nesibe Aydın’dan Transfer Atağı

1 yıl gibi kısa bir süre önce kurulan ve elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligine yükselmesiyle birlikte transfer çalışmalarına hız verdi.

Takımın lige yükselmesinin ardından yaptığı basın açıklamasında uzun vadeli hedeflerinin, Türkiye’yi  Avrupa kupalarında temsil etmek olduğunu vurgulayan Nesibe Aydın Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın, bu hedefin ilk adımını antrenör transferiyle attı.

Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yapılan basın açıklamasında, Daha önce A Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü, Ümit Milli Takım Baş Antrenörlüğü yapan ve süper ligde Fenerbahçe gibi köklü takımları da çalıştıran Erman Okerman ile her konuda anlaşmaya varıldığı duyuruldu.

Erman Okerman ile imzalanan anlaşmanın ardından transferle ilgili olarak kısa bir değerlendirme yapan Aydın, “Erman Hocanın transferiyle takımımızı daha da güçlendirdik. 2018 – 2019 sezonunda hocamızın, teknik ekibimizin ve oyuncularımızın gayretiyle hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Yönetim olarak her zaman Hocamızın ve Takımımızın yanında olacağız” dedi.

09 Ağustos 2018 Perşembe

İlgili Haberler