NESİBE AYDIN Sanat Akademisi KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Derslerin İşlenişi Derslerin İşlenişi

BİREYSEL GELİŞİM PROGRAMLARI
Bu programda bireysel enstrüman dersleri yer almaktadır. Her öğrenci uzman hocalarımızla birebir ders alır. Bireysel programlarımız Piyano, Keman, Klasik Gitar, Flüt, Perküsyon ve Şan bölümleri yanısıra diğer tüm kurslarımız da isteğe göre bireysel (özel) işlenebilmektedir.

GRUP GELİŞİM PROGRAMLARI
Grup Gelişim programları; Klasik Bale, Modern Danslar, Tiyatro-Oyunculuk, Drama, Diksiyon, Pilates, Yoga, Resim, Heykel, Seramik, Latin Dansları, Halk Dansları, Dijital Sanatlar, Fotoğraf, Kısa Film, Temel Tasarım bölümlerinden oluşmaktadır. Bu programdaki dersler hem bireysel hem de toplu olarak yapılmaktadır.

ÖZEL YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMLARI
Bu programdaki dersler, öğrencinin profesyonel eğitimini sürdürmesi için Güzel Sanatlar Lise ve Fakülteleri, Sahne Sanatları, Konservatuvar veya Müzik Eğitimi veren okullara yönelik özel programlarla verilir.

DERS SAATLERİ
1.Bireysel Dersler öğrencinin ve uzman hocanın uygun olduğu ortak saatler belirlenerek yapılır.
2.Grup Dersleri haftalık ders programında yer verildiği şekilde hafta içi ya da hafta sonu yapılır.

EĞİTMENLER
Akademimizin eğitmenleri, kendi alanlarında uzman, Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Fakülteleri'nin ilgili alanlarından mezun deneyimli ve seçkin sanat eğitimcilerinden oluşmaktadır. Ayrıntılı bilgi için her dersin sayfasındaki ilgili bölüme bakınız.

Derslerle ilgili daha detaylı bilgi için: +90 [312] 490 9880