NESİBE AYDIN Sanat Akademisi KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Modern Dans Modern Dans

Modern dans dersleri 8 yaş ve üstü gruplar içindir ve haftada 1 derstir, ders süresi 50 dakikadır. Çocuk ve yetişkin herkesin yararlandığı programlarımız, konservatuvar mezunu ve devlet sanatçılarından oluşan eğitim kadrosuyla yürütülmektedir. İstendiğinde sınavlara yönelik daha yoğun bir program izlenebilir ve dersler özel olarak da talep edilebilir.
Modern dans dansın hareketliliğini, yaratıcılığını gözler önüne serer. Özgürlüğün ve hareketin ön planda olduğu bu danslar, özellikle gençler arasında popülerliğini korumaktadır. Özgünlüğün enerjisini ve neşesini bütün bedeninizde hissederek, kendinizi daha yakından tanımanızı sağlar. Bu dersler, dans tekniklerinin yanı sıra özel koreografi çalışma imkanı da sunar ve bedensel farkındalık yaratarak vücudu doğal yoldan formda tutar.
Modern dans sahne sanatları içinde önemli bir yere sahiptir ve diğer tüm sanat dallarıyla iç içe bir şekilde sürdürüldüğünde amacına ulaşır. Dansın eşsiz büyüsüyle tanışan öğrencilerimiz yıl sonu temsilleriyle eğitim programlarını tamamlamaktadırlar.