NESİBE AYDIN Konya Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Akademik Bilgi Formları Akademik Bilgi Formları

1984 yılından bu yana, yayıncılık ve okul eğitimini bir arada veren Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve IBDP (Uluslararası Bakalorya Diploma Programı) Okulları olarak hizmet vermenin yanı sıra, ana sınıfı 4 yaştan, lise 12. sınıfa kadar her kademe için çağın gerekliliklerine ve öğrenci ihtiyaçlarına uygunlukta tasarlanan nitelikli ders kitapları ve kaynak kitapları ile çeşitli eğitim materyalleri de üretmektedir.

Başarı odaklı olan Nesibe Aydın Okulları, Türkiye geneli yapılan Üniversite Giriş Sınavlarında ve Liselere Geçiş Sınavlarında toplu ve yüksek başarıları gerçekleştirmekle birlikte; bilimde, sanatta ve sporda da bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atmaktadır.

Liselerimizde, MEB tarafından belirlenen öğretim programlarına ek olarak Üniversite Sınavlarına Hazırlık Programı da uygulanmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca, geniş imkânlara sahip kampüsümüzde sanat ve spor faaliyetlerinden ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.

Öğrencilerimizin %80’i Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübümüzün lisanslı sporcusudur.