Yıldızlar NAMUN’da Parladı!

Kurulduğundan bugüne kadar gerek dershane gerekse Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi olarak üniversite hazırlıkta on binlerce öğrencinin hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam eden okulumuz, bu kez de 14-17 Aralık 2017 tarihlerindekatıldıkları NAMUN (Birleşmiş Milletler Nesibe Aydın Model Organizasyonu) 2017’den 4 ödülle döndü.

6 Komiteden oluşan NAMUN 2017’den toplam 4 ödülle dönen MUN Yıldızlar ekibi NAMUN 2017’de toplu başarılarıyla göz doldurarak İngilizce ve diplomasideki yeteneklerini sergilediler.

Ankara İli ve İl dışından katılan Kolej ve Anadolu Liselerinden ve hatta Üniversitelerden oluşan 250 rakip delege içinde parlayan yıldızlarımız Eren Cihan Gülsoy ( HRC-Outstanding Delegate), Deren Gürbüz (SPECPOL-Outstanding Delegate), Hande Eryılmaz (SPECPOL- Outstanding Delegate) ve Hikmet Güner (PBC-Best Delegate) oldu. Öğrencilerimiz; MUN Yıldızlar ekibindeki diğer arkadaşları Konuralp Ürün, Can Ateş, Ece Şener, Çağrı Ünal, Umay Çakmak, Dican Azra Erdem ve Başak Ürün’e takım çalışmasında kendilerine verdikleri destek için teşekkür ederek, NAMUN 2017’de bir ekip olarak çalıştıklarını ifade ettiler.

Öğrencilerimize ve bu başarılı sonuçlarında emek ve koordinasyonları ile tüm performanslarını sergileyen (iki kişilik zümremiz) İngilizce Zümre Başkanı Sayın Yasemen Özfındık Kotik ve Öğretmenimiz Sayın Ömer Yalın Erdoğan’a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.