NESİBE AYDIN Ankara - Gölbaşı Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Stem Web

Ana Sınıflarımızda Bilingual (Çift Dilli) Eğitim
Ana sınıfından itibaren uyguladığımız çift dilli eğitim modeli ile kültürler arası etkileşimi destekliyor; ezberleyen değil, keşfederek öğrenen dünya vatandaşları yetişiyoruz.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü, Ankara - Çankaya İlkokulu, Ankara – Ümitköy İlkokulu, Antalya Kampüsü 03 / 05 / 2021
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim ve Yemek Ücretleri
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Ankara, Antalya, Konya, Gaziantep, Kocaeli, Mersin ve Diyarbakır Okulları  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul ve Yemek Ücretleri hakkında bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 
Kurumsal 30 / 04 / 2021
Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı-4'e Nasıl Katılacağım?
MEB müfredatına uygun, özgün, kaliteli ve üst düzey düşünme becerilerini ölçmeye yönelik olarak hazırladığımız Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e katılarak başarınızı artırabilir, Çözüm Saatleri ile eksiklerinizi giderebilirsiniz. 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okuyan tüm öğrencilerin (dışarıdan) katılımına açık olarak 11 Nisan 2021'de düzenlenecek olan Nesibe Aydın Online Deneme Sınavı 4'e 2 adı...
Devamı
Kurumsal 04 / 04 / 2021
Eğitim Liderleri Zirvesi Başlıyor!
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları 3. Geleneksel Eğitim Liderleri Zirvesi Başlıyor! Bu yıl "Eğitimde Sosyal ve Duygusal Beceriler" temasıyla, alanında yetkin konuşmacıların yer alacağı zirveye, eğitime gönül vermiş tüm katılımcıları bekliyoruz. 17 Nisan 2021, saat 10.00'da başlayacak olan Eğitim Liderleri Zirvesine katılmak için BURAYA TIKLAYARAK form doldurabilirsiniz. Önemli Not: ** Zirveye katılayacağınız link ve ...
Devamı
Kurumsal 03 / 04 / 2021
Mindfulness / Bilinçli Farkındalık Etkinliği
Rehberlik birimimiz, 1. sınıf öğrencilerimizle “Kim Olduğumuz” teması kapsamında “Mindfulness/Bilinçli Farkındalık”  etkinliği yaparak anda kalmanın ve anın farkında olmanın bizlere neler sağladığını sorgulayarak öğrendiler. Anda kalmak için duyulara dikkat etmenin ve nefes egzersizinin önemini meditasyon yaparak deneyimledir.
Gaziantep Kampüsü 25 / 03 / 2021
Ana Sınıflarımızda Vitamin Partisi
Sağlıklı ve doğru beslenmenin yaşamımıza olan katkılarını öğrenmek için kolları sıvayan minin Nesibe Aydınlılar, vitamin partisinde bir araya geldi. C vitamininin vücudumuza olan faydalarını kendi meyve sularını hazırlarken öğrenen miniklerimiz, yeni dönemin en sağlıklı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler.
Diyarbakır Kampüsü 24 / 03 / 2021
IB DP mezunlarımız 8. Sınıf Öğrencilerimizle Buluştu
IB DP mezunlarımız ve 8.sınıf öğrencilerimiz hafta sonu düzenlenen online seminerde bir araya geldiler. Liseye geçecek öğrencilerimizin karar sürecine destek olmak için düzenlenen seminerde, IB eğitim programı ve IB eğitiminin üniversiteye ve iş hayatına yönelik kazanımlarına ilişkin soruları cevaplayan mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü 23 / 03 / 2021
Bilim, Sanat ve Sporda Gelecek Biziz!
Akademik başarılarının yanı sıra bilim, sanat ve spor alanında elde ettikleri derecelerle göğsümüzü kabartan öğrencilerimizin Mart 2021'de aldıkları ulusal ve uluslararası dereceleri gururla sunarız;  03.03.2021 Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Sofya Trophy yarışmasında elde ettiği ikincilik derecesiyle ülkemize gümüş madalya kazandıran Milli Sporcumuz Cenkay Karlıklı’yı ve ülkemizi başarıyla temsil ederek biz...
Devamı
Kurumsal 23 / 03 / 2021
ATTENTION SAT TEST - TAKERS FOR MAY 8TH, 2021
The SAT® and SAT Subject Tests - Test Day Requirements . CLICK TO DOWNLOAD ATTENTION SAT TEST - TAKERS FOR MAY 8TH, 2021
  • All test takers will be required to confirm their health status before entering the testing room. If you are feeling ill on test day stay home. Contact the College Board to transfer you to another test date.
  • All test takers will be required to wear masks upon entering the campus and during the entire test. Masks will not be provi...
    Devamı
    Kurumsal 22 / 03 / 2021
Meslekleri Tanıyoruz
“Kendimizi Düzenleme Biçimimiz” teması kapsamında “Meslekler” konusunu işleyen ana sınıfı (4 yaş) öğrencilerimiz, pandemi koşullarına uygun olarak sınıf içinde düzenlenen etkinlikte kendi restoranlarını oluşturdular. Etkinlik boyunca ilgili meslek dallarının hangi işleri yaptığını keşfeden miniklerimiz, hem öğrendikleri hem de ifade becerilerini geliştirdikleri bir deneyim yaşadılar.
Gaziantep Kampüsü 19 / 03 / 2021
Çanakkale Kahramanlarımızı Andık
Çanakkale Zaferi’nin 106.yıl dönümü anısına hazırladıkları görsellerle dünya tarihinin en büyük destanını kutlayan 2-A sınıfı öğrencilerimiz, bizlere bağımsızlığı armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale'yi geçilmez kılan tüm şehitlerinizi saygı ve sonsuz minnetle andılar.
Diyarbakır Kampüsü 18 / 03 / 2021
Dünya Pİ Günü Etkinlikleri
Gölbaşı Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz, Matematik ve Görsel Sanatlar Zümrelerimiz tarafından düzenlenen 14 Mart Pi Günü etkinliğinde bir araya geldiler. Rakamların, renklerin armonisine karıştığı renkli organizasyonda birbirinden yaratıcı çalışmalar yapan öğrencilerimiz, matematiğin sihirli dünyasını bir kez daha keşfetme şansı buldular.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü 17 / 03 / 2021
Dans Pistlerinde Nesibe Aydın Fırtınası!
Kulüplerarası Online Dans Sporu Yarışmasında, Minikler 2E kategorisinde 1.olan Beliz Güler ve Seymen Ali Aydemir, 2.olan Doğa Deren Bozdağ ve Eren Cem Özdemir, Minikler1 E1 kategorisinde 4. olan öğrencilerimiz Mira Yeşilçimen ve Alp Mutlu Aktaş’ı tebrik ediyor, başarılarını devamını diliyoruz.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü, Ankara - Yıldızlar Kampüsü, Ankara - Çankaya İlkokulu, Ankara – Ümitköy İlkokulu 16 / 03 / 2021
Dünya Pİ Günü Etkinlikleri
Her yıl Mart ayının 14’ünde kutlanan Dünya Pİ Günü için sınıf içinde düzenlenen etkinlikte buluşan ortaokul öğrencilerimiz, pi sayısının gizemini keşfederek matematik dünyası için özel olan bu günü eğlenceli aktivitelerle kutladılar.
Diyarbakır Kampüsü 15 / 03 / 2021
Başkan Vekilimiz Mirkan Aydın Okulumuzu Ziyaret Etti
Başkan Vekilimiz Mirkan Aydın, okulumuza yaptığı ziyaretle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle buluştu. Yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimize yeni dönem için başarılar dileyen Başkan Vekilimiz, Kurucumuz Mehmet Emin Avcı ve akademik kadromuzla yaptığı toplantılarda ise yeni eğitim döneminde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı ve değerlendirmelerde bulundu. 
Diyarbakır Kampüsü 11 / 03 / 2021
Meslekleri Tanıyoruz
PYP eğitimlerine “Kendimizi Düzenleme Biçimimiz” temasıyla devam eden Yunus Sınıfı (4 yaş) öğrencilerimiz, “Sistemler içinde farklı rollerimiz vardır.” ana fikrinden yola çıkarak “Laborant” mesleğini araştırdılar. Gölbaşı Kampüsü laboratuvarımızda, farklı kimyasalların karıştırılmasıyla ortaya çıkan tepkimeleri “fildişi macunu” deneyiyle gözlemleyen miniklerimiz, hem öğrendikleri hem de keşfettikleri eğlence...
Devamı
Ankara - Gölbaşı Kampüsü 11 / 03 / 2021
Eğitime Katkımız Aralıksız Devam Ediyor!
Nesibe Aydın Okulları, Aydın ve Miray Yayınları olarak çocuklarımızın eğitimlerine katkımız aralıksız devam ediyor! Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından önerilen okullarda, her sınıf kademesinden yüzlerce çocuğumuz Aydın ve Miray Yayınlarının nitelikli eserleriyle uzaktan eğitim dönemindeki kazanımlarını pekiştirme fırsatı bulacak. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza başarılı bir eğitim dönemi ve aydınlık bir gelecek diliyoruz.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü, Ankara - Yıldızlar Kampüsü, Ankara - Çankaya İlkokulu, Ankara – Ümitköy İlkokulu 09 / 03 / 2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, kampüsümüzde düzenlenen etkinliklerle kutladık. Kurucumuz Mehmet Emin Avcı ve Değerli Eşi Ayşegül Avcı’nın katıldığı törende bir araya gelen akademik ve idari kadromuz, 8 Mart için verdikleri mesajların ardından bu anlamlı günü pasta keserek çiçeklerle kutladılar. 
Diyarbakır Kampüsü 08 / 03 / 2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, Gölbaşı Kampüsü Görsel Sanatlar ve Müzik Zümremiz tarafından düzenlenen muhteşem bir etkinlikle kutladık. Kurucumuz Nesibe Aydın ve Yönetim Kurulu Üyemiz Burcu Aydın Özüdoğru'nun katıldığı etkinlikte bir araya gelen akademik ve idari kadromuz, sanatla birleşen bu anlamlı günde harika bir farkındalık projesi gerçekleştirdiler.
Ankara - Gölbaşı Kampüsü 08 / 03 / 2021
IGCSE - IBDP Programı Başvuruları Başladı- Gölbaşı Kampüsü
2021-2022 eğitim-öğretim yılında Nesibe Aydın Okulları Okula Giriş ve Bursluluk sınavlarında başarı gösteren öğrencilerin, Gölbaşı Kampüsümüzde yürütülen IGCSE (International General Certificate of Secondary Education)  ve IBDP (International Baccalaureate Diploma Programme) programlarına başvuruları başlamıştır. 2021-2022 yılında 9,10 ve 11.sınıf olacak öğrenciler başvuruda bulunabilir. Programa kabul şartları arasında Nesibe Aydın Okulları Gir...
Devamı
Ankara - Gölbaşı Kampüsü, Ankara - Yıldızlar Kampüsü, Ankara - Çankaya İlkokulu, Ankara – Ümitköy İlkokulu 05 / 03 / 2021