NESİBE AYDIN Ankara - Gölbaşı Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Anasayfa Nesibe Aydın Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Liginde!

Akademik alanda elde ettiği başarıları, spor ve sanat alanında elde ettiği başarılarla da çizginin ötesine taşıyan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Uzun yıllardır eğitime yaptığı yatırımların yanı sıra, öğrencilerinin spor başarıları için de çalışmalar yürüten Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, bu çalışmalarının emeğini Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımının başarısıyla taçlandırdı.

3 yıl gibi kısa bir süre önce kurulan ve elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligine yükseldi. Takımın elde ettiği başarıyla ilgili teşekkür mesajı yayınlayan Nesibe Aydın Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın; “2017-18 sezonuna bölgesel ligde başlayan ve aynı yıl Kadınlar Basketbol 1. Ligine yükselme başarısı elden eden ve bu yıl da Süper Lige yükselen takımımızı yürekten kutluyorum. Bu başarının mimarı olan yöneticilerimize, antrenörlerimize, teknik ekibimize ve takım oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Takımımıza güvenimiz tam! Şimdi sırada daha büyük hedefler var. Azim ve inanç ile çalışıldığında elde edilemeyecek başarı yoktur.”  ifadelerini kullandı.  En büyük hedeflerinin, Türkiye’yi  Avrupa kupalarında temsil etmek olduğunu vurgulayan Aydın, spora yaptıkları yatırımın artarak devam edeceğini belirtti.

2020-2021 sezonunda süper ligde yer alan tek okul takımı olma özelliğini taşıyan Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı’nın, önümüzdeki dönemde, ligin başarılı ekipleri arasında olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

08 Temmuz 2020 Çarşamba

İlgili Haberler