33 yıldır yayıncılık ile dershane ve okul eğitimini bir arada veren Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, verdiği tüm sözlerin arkasında fazlasıyla durarak, bu sözlere her geçen yıl yenilerini ekleyerek eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının ( bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor  ve dil ) desteklenmesini sağlar.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve IB DP (Uluslararası Bakalorya Diploma  Programı) Okulları olarak hizmet vermenin yanı sıra, anaokulundan, lise 12. sınıfa kadar her kademe için kaliteli ders ve test kitapları ile çeşitli eğitim materyalleri üretmektedir.

Başarı odaklı olan Nesibe Aydın Okulları, Türkiye geneli yapılan Üniversite Giriş Sınavlarında ve Liselere Geçiş Sınavlarında toplu ve yüksek başarıları gerçekleştirmekle birlikte, sanatta ve sporda da ilimizde, Türkiye’de ve Dünya’da birçok başarıya imza atmaktadır.

Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi: “Şehrin Kalbinde Bir Eğitim Üssü…” Kurulduğu 1998 yılından bugüne kadar, onbinlerce öğrencimizin hayallerini gerçeğe dönüştüren, hedefledikleri üniversite ve bölümlere yerleşmeleri için gerekli akademik bilgileri, kişisel disiplini ve çalışma alışkanlıklarını kazandıran Nesibe Aydın Dershanesi, Haziran 2015’te dershanelerin yasa gereği kapanması nedeniyle, Üniversiteye Giriş Sınavlarında hedefi yüksek ve Türkiye derecesi yapmak isteyen öğrenciler için tüm kadrosuyla birlikte, dershane + okul eğitim modeli ile NESİBE AYDIN YILDIZLAR LİSESİ olarak öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Nesibe Aydın Okulları, 2016 yılından itibaren Uluslararası Cambridge Okulu ve Uluslararası Cambridge Sınav Merkezi olmuştur.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.