Öğretmen Kadrosu
  • Eğitimci – Yazar, Nesibe ve Hüsamettin Aydın tarafından kurulan ve 1984 yılından bu yana en büyük zenginliği öğretmenleri olan kurumumuzda; öğretmenlerin işe alımı, kariyer planlaması ve mesleki gelişimleri dünya standartlarında yürütülür. Kurumumuzda, öğretmenlerimiz uzun yıllar; güvenle ve yüksek motivasyonla görev yaparlar. Her yıl öğretmenler gününde, kurumda 5, 10, 15, 20 ve 25 yılını tamamlayan öğretmenlerimiz için tören düzenlenir.
  • Öğretmenlerimiz, alanlarında kendilerini kanıtlamış, eğitim sektörünün en donanımlı ve güçlü öğretmenleridir.
  • 1, 2, 3 ve sınıflarımızda uzman sınıf öğretmenleri görev yapmaktadır. Uzman sınıf öğretmenleri, öğrencilerini bir yıl okuttuktan sonra bir üst sınıfa gönderirler ve üst sınıftaki uzman sınıf öğretmenine teslim ederler. İngilizce, seçmeli yabancı dil, görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi, drama, dans, satranç gibi dersler; alanında uzmanlaşmış olan branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.
https://nesibeaydin.k12.tr/web/wp-content/uploads/2021/12/ogretmenkadrosu.png
  • Mesleki Gelişim Birimimiz, öğretmenlerimizin alanlarındaki gelişimlerini sürekli takip ederek, ara tatil ve seminer dönemlerinde hizmet içi eğitimler planlar ve alanlarıyla ilgili yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılmalarını sağlar. Öğretmenlerimiz, eğitimdeki güncel yaklaşımları takip eder, bilgi ve iletişim teknolojilerini etkin kullanırlar.
  • Alanında en iyi 10 profesör ve doçentten oluşan Bilim Kurulumuz öğretmen eğitimleri, veli ve öğrenci seminerleriyle, kurumumuz içinde eğitim ve öğretime destek vermektedirler. Bilim Kurulumuz sürekli olarak okullarımızı ziyaret etmekte, seminerlerin yanı sıra, veli, öğretmen ve öğrenci görüşmeleri de yapmaktadırlar.
ilkokul_alt_slider-11
ilkokul_alt_slider-12
ilkokul_alt_slider-13
ilkokul_alt_slider-14
ilkokul_alt_slider-15
ilkokul_alt_slider-16
ilkokul_alt_slider-17
ilkokul_alt_slider-18
İletişim
Roze Martin (Rabindranath) Cad. 719.Sok. No:2 Yıldız-Çankaya / Ankara
0312 498 24 24