Öğretmen Kadrosu
  • Eğitimci – Yazar, Nesibe ve Hüsamettin Aydın tarafından kurulan ve 1984 yılından bu yana en büyük zenginliği öğretmenleri olan kurumumuzda; öğretmenlerin işe alımı, kariyer planlaması ve mesleki gelişimleri dünya standartlarında yürütülür. Kurumumuzda, öğretmenlerimiz uzun yıllar, güvenle ve yüksek motivasyonla görev Her yıl öğretmenler gününde, kurumda 5, 10, 15, 20 ve 25 yılı tamamlayan öğretmenlerimiz için tören düzenlenir.
  • Öğretmenlerimiz, alanlarında kendilerini kanıtlamış, eğitim sektörünün en donanımlı ve güçlü öğretmenleridir.
  • Okulumuzda her branştan, MEB’in belirlediği öğretmen sayısının 2 katı kadar, profesyonel öğretmen çalışmaktadır.
https://nesibeaydin.k12.tr/web/wp-content/uploads/2021/12/ogretmenkadrosu-1.png
  • Mesleki Gelişim Birimimiz, öğretmenlerimizin alanlarındaki gelişimlerini sürekli ta- kip ederek, ara tatil ve seminer dönemlerinde hizmet içi eğitimler planlar ve alanlarıyla ilgili yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılmalarını sağlar. Öğretmenlerimiz, eğitimdeki güncel yaklaşımları takip eder, bilgi ve iletişim teknolojilerini etkin kullanırlar.
  • Alanında en iyi 10 profesör ve doçentten oluşan Bilim Kurulumuz öğretmen eğitimleri, veli ve öğrenci seminerleriyle, kurumumuz için eğitim ve öğretime destek vermektedirler. Bilim Kurulumuz sürekli olarak okullarımızı ziyaret etmekte, seminerlerin yanı sıra, veli, öğretmen ve öğrenci görüşmeleri de yapmaktadırlar.
ortaokul-slider-5
ortaokul-slider-1
ortaokul-slider-2
ortaokul-slider-3
ortaokul-slider-4
slider_alt-12
slider_alt-15
slider_alt-17
İletişim
Karşıyaka, Haymana Yolu 5. Km. Karşıyaka Mah. 577.Sokak No:1 Gölbaşı / Ankara
0850 733 1984
info@nesibeaydin.k12.tr