Toplantılar ve Görüşmeler
  • Eylül ayı başında gerçekleştirilen uyum haftasında, sınıfa başlayan öğrencilerimizin velileriyle tanışma toplantısı yapılır. Ayrıca, yılda 2 defa, velilerimiz ile genel değerlendirme toplantıları yapılır.
  • İkinci dönemin sonunda öğrencimizin ailesinin ve sınıf öğretmeninin katılımıyla, Portfolyo Sunum Etkinliği düzenlenir. Yabancı dil öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz de etkinliğe katkı sağlarlar. Bu etkinlikte öğrencimiz, öğrenen sorumluluğunu üstlenerek kazanımlarını ve öz değerlendirmelerini ailesiyle (anne, baba, kardeş, büyükanne, büyükbaba, ) paylaşır.
https://nesibeaydin.k12.tr/web/wp-content/uploads/2021/12/lise-07.png
  • İlkokul öğrencilerimizle, dönem sonlarında Mini Sergi Sunumları gerçekleştirilir. Öğrencilerimiz seçilen ünitede deneyimledikleri sorgulama sürecini ve edinimlerini ailelerine sunarlar.
  • Psikolog ve / veya rehber öğretmenlerimiz, eğitim uzmanlarımız ve sınıf öğretmenlerimizin yönlendirmesiyle, bireysel ebeveyn (veli) görüşmeleri düzenlenir. Öğrencimizin gelişimi ve eğitimi ile ilgili raporlar bu görüşmelerde paylaşılır.
  • Velilerimiz, veli toplantılarının dışında da ihtiyaç duyduklarında portal üzerin- den randevu alarak bire bir görüşmeler yapabilir.
  • Velilerimizin istekleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak; alanında uzman akademisyenlerin katılımı ile yıl boyunca aile eğitimleri, seminerler ve paneller düzenlenir.
  • Randevusu ya da görüşmesi olmayan velilerimizin, eğitim saatleri içinde okul binalarında olmasına izin verilmez.
ilkokul_alt_slider-11
ilkokul_alt_slider-12
ilkokul_alt_slider-13
ilkokul_alt_slider-14
ilkokul_alt_slider-15
ilkokul_alt_slider-16
ilkokul_alt_slider-17
ilkokul_alt_slider-18
İletişim
Karşıyaka, Haymana Yolu 5. Km. Karşıyaka Mah. 577.Sokak No:1 Gölbaşı / Ankara
0850 733 1984
info@nesibeaydin.k12.tr